İnternet sitesindeki fiyatlar kişi başı fiyatlar mı ?
Antalya Expo Transfer sitemizde Yayınlanan fiyatlar kişi başı değil araç ücretidir ve tek yön ulaşım için geçerlidir. Gideceğiniz mevki listelerimizde bulunmuyorsa sitemizdeki rezervasyon formunu doldurup bize göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Havaalanı transfer Rezervasyonunu nasıl yapabilirim ?
Havaalanı transfer Rezervasyonu için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Size en geç 6 saat içerisinde cevap verilecektir.

Ödemeyi nasıl yapabilirim ?
Transfer esnasında direk şoförümüze veya havalimanında görevli müşteri temsilcimize ödemenizi yapabilirsiniz.Ayrıca Havale ve eft ile hesabımıza transfer veya kiralama tarihinizden önceden ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?
Sizi havalimanı terminal çıkışında isminizin yazılı olduğu levhayla karşılıyoruz. Eğer kalabalık esnasında Levhayı görememe durumu olursa telefonla bizi aradığınız taktirde sizi şoför arkadaşımızla buluşturabileceğimiz bir noktaya yönlendiriyoruz.

Nasıl iptal edebilirim ?
Rezervasyonlarınızı 24 saat süre kalana kadar iptal ettirebilirsiniz. İptal etmek için bize e mail atarak ya da telefonla arayarak bilgi vermeniz yeterlidir.

Araçlarınızda çocuk koltuğu var mı ?
Tüm araçlarımızda talep edildiği taktirde çocuk koltuğu ücretsiz olarak bulundurulmaktadır.

Dönüş transferimizi de yapabilir misiniz ?
İster otelde ister yazlıkta ister başka bir yerde konaklayın havalimanına ulaşımınız için bize vereceğiniz adresten havalimanına dönüş transferinizi de yapmaktayız. 


Antalya Havalimanı Hotel Transfer, Belek, Kemer